3. tradicionalni piknik društva VTIS

Manca Kunavar

Na sončni prvi septembrski petek se je odvijal tradicionalni piknik Društva VTIS, ki smo ga letos priredili že tretjič zapored.

Tokrat smo se družili na Orlah, v bližini Ljubljane, pod posebnimi pogoji in ob upoštevanju priporočil NIJZ zaradi trenutnih razmer povezanih s COVID-19. Ker nam je bilo vreme naklonjeno in je druženje potekalo zunaj, smo bili lahko malo bolj sproščeni (ob upoštevanju socialne distance in razkuževanju).

V prijetnem okolju na obrobju Ljubljane se nas je zbralo veliko število. V letošnjem letu smo bili še prav posebej veseli vseh vas, ki ste zaradi trenutne situacije v Sloveniji in ste se nam lahko pridružili, ter številnih novih obrazov. Ob hrani in pijači, je debata večinoma tekla na temo trenutnih razmer v Sloveniji in tujini, o razmišljanju in izmenjavi mnenj o tem kako bo naprej, kakšne spremembe se nam obetajo v različnih dejavnostih, v katerih delujejo naši člani in tudi o bolj sproščenih temah. Mlajši člani, nekateri tik pred odhodom v tujino, so dobili še kašen koristen nasvet od izkušenejših članov.

Veseli nas, da ste se piknika udeležili v tolikšnem številu, in se skupaj z nami poslovili od poletja.

Upamo, da se ponovno vidimo na naslednjem pikniku!