Virtualni Meet & Greet z VTIS lokalnim odborom v Nemčiji

Pomladni pozdrav vsem Slovenkam in Slovencem v Nemčiji

Vabljeni na prvo letošnje srečanje Slovenk in Slovencev v v Nemčiji, ki bo sprva digitalno, da se lahko res vsi zberemo ne glede na to, kje v Nemčiji se nahajamo (kasneje pa se zberemo tudi v živo po različnih mestih).

Dogodek bo odlična priložnost, da se vam predstavimo člani letošnjega lokalnega odbora Društva VTIS v Nemčiji in povemo naše plane za 2022 :) Še naprej si bomo prizadevali za kroženje znanja, pridobivanja dragocenih kontaktov, ter seveda druženja in povezovanja. Poleg tega nameravamo s sodelovanjem z različnimi institucijami raziskati in omogočiti razne možnosti sodelovanja med Nemčijo in Slovenijo.

V člani in simpatizerji Društva VTIS ste lepo vabljeni, da se nam pridružite, spoznate ostale člane ter izveste kaj več o našem prihodnjem delovanju.

Vse Slovenke in Slovenci v Nemčiji, ki še niste naši člani, lepo vabljeni k (brezplačni) včlanitvi v društvo: https://www.drustvovtis.si/si/prijavni-obrazec

Se e-vidimo!

Naprošamo vas, da to objavo delite še z vsemi vašimi znanci, prijatelji in kolegi Slovenci in Slovenkami v Nemčiji, ki bi jih sodelovanje oz. udeležba zanimala.

Lokalni odbor Društva VTIS v Nemčiji (Hugo Bosio, Robert Boich, Vitan Blagotinšek, Miha Podbreznik, Karolina Štuhec)

*Za več informacij smo vam na voljo preko e-maila: info@drustvovtis.si.