VTIS Dobre Prakse: Karierni Preboji – Okrogla Miza

Dragi člani in članice društva VTIS v Švici,

pridružite se nam na dogodku VTIS dobre prakse: Karierni preboji, kjer bomo delili navdihujoče zgodbe in izkušnje Slovencev, ki so si utrli uspešne karierne poti v tujini.

Dogodek organizirajo člani Društva v tujini izobraženih Slovencev (VTIS) v Švici.

Dogodek bo potekal v petek, 11. oktobra 2024, ob 18.00 v prostorih Svetovne Poštne Zveze (UPU) v Bernu. Pri organizaciji nas podpirata Namestnik generalnega direktorja, UPU Marjan Osvald in mag. Iztok Grmek, veleposlanik v Bernu.

Okrogla miza bo priložnost za mreženje in deljenje dobrih praks med Slovenci v tujini ter doma. Osredotočali se bomo na karierne preboje in izzive, s katerimi so se spoprijeli Slovenci v tujini.Lepo vabljeni, da prisluhnete zgodbam tistih, ki s svojim delom krepijo vezi med Slovenijo in mednarodnim okoljem.

OBVEZNE PRIJAVE potekajo preko tega Eventbrite dogodka. Ob prijavi boste kliknili, za kateri dogodek se prijavljate - lahko le na enega, lahko na oba!

>>> PRIJAVA <<<

Veselimo se vaše družbe!

- - -

Lokalni odbor Društva VTIS v Švici (Neža Ribarič (vodja), Anita Šenk (vodja), Živa Vučkovič Mueller (vodja), Špela Šlamberger, Tim Weber, Anja Dobravec) in Združenje ženevskih Slovencev

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.