VTIS Velika Britanija: piknik v Oxfordu

Drage VTIS članice in člani v Veliki Britaniji,

preden se poslovimo od poletnih pocitnic, vas vabimo na piknik, ki ga LO VB organizira v soboto, 31. avgusta 2024, ob 13.00 v Oxfordu.

Tokrat se bomo družili na enem iz med College-ov Oxfordske univerze.

>>> PRIJAVA <<<

Hrana in pijača: BYOF (bring your own food). Da nam bo udobneje, ne pozabite na kakšno odejo oz. podlogo. Pa tudi kaksne družabne igre so dobrodošle!

Kdaj: Sobota, 31. avgust 2024, ob 13.00
Kje: Oxford. Natancno lokacijo, kjer se zberemo, vam javimo ob prijavi bližje času dogodka.

Srečanje bo v vsakem vremenu. V primeru dežja zavijemo v katerega od Oxfordskih pubov.

Se vidimo!

- - - - - -

Ekipa društva VTIS & LO Velika Britanija (Ajda Pristavec (vodja), Nežka Zupan, Matej Reich, Staša Račnik, Eva Smrekar, Katja Obed, Katarina Obranovič O’Dell in Rok Čepin)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.