VTIS Velika Britanija: Sprehod in piknik v Richmond parku

• Richmond (London) Station, The Quadrant, Richmond, Greater, London TW9 2NA, United Kingdom (map)

Dragi VTIS član/ica v Veliki Britaniji,

vabimo te na VTIS sprehod in piknik v Richmond park, ki bo v soboto, 13. julija 2024.

Zberemo se ob Richmond podzemni postaji ob 10.50 GMT. Ob 11 se bomo napotili na krajši sprehod v park, kjer bomo poiskali prostor za druženje.

PRIJAVA

S sabo ne pozabi vzeti piknik deke, zaželjeno je, da prineseš tudi kaj za pod zob in kaj za popiti :)

Pridi, da se podružimo in poklepetamo z vsemi starimi in novimi člani_cami v Veliki Britaniji!

Vabljen_a, da razširiš povabilo med svoje prijatelje.

Se vidimo!

- - - - - -

Ekipa društva VTIS & LO Velika Britanija (Ajda Pristavec (vodja), Nežka Zupan, Matej Reich, Staša Račnik, Eva Smrekar, Katja Obed, Katarina Obranovič O’Dell in Rok Čepin)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.