Virtualno srečanje Slovenk in Slovencev na Japonskem

Pozdravljeni japonski VTISovci!

Na Japonskem se še nismo družili, zato je zdaj pravi čas za to! Pripravi si kozarec svoje najljubše pijače in se nam pridruži ob sproščenem klepetu na videokonferenčni platformi Zoom v ponedeljek, 12. septembra 2022, ob 19.00 po japonskem času (GMT+9).

Še naprej si bomo prizadevali za kroženje znanja, pridobivanja dragocenih kontaktov, ter seveda druženja in povezovanja. Poleg tega nameravamo s sodelovanjem z različnimi institucijami raziskati in omogočiti razne možnosti sodelovanja med Japonsko in Slovenijo ter zbližati tiste, ki si želijo na študij ali delo na Japonsko s tistimi, ki so že tukaj. Slovenci na Japonskem in vsi simpatizerji Društva VTIS ste lepo vabljeni, da se nam pridružite, spoznate člane ter izveste kaj več o našem prihodnjem delovanju.

Vse Slovenke in Slovenci na Japonskem, ki še niste naši člani, lepo vabljeni k (brezplačni) včlanitvi v društvo: https://www.drustvovtis.si/si/prijavni-obrazec

Lepo vabljeni!

--

Društvo VTIS od leta 2014 dalje vključuje čedalje večje število slovenskih državljanov (2100+ v več kot 50 državah po svetu), ki se v okviru visokošolskega študija izobražujejo ali so se izobraževali oziroma opravljajo ali so opravljali raziskovalno dejavnost na izobraževalno-raziskovalnih ustanovah v tujini. Cilji društva so predvsem povezovanje in medsebojno sodelovanje slovenskih strokovnjakov, ki delujejo v tujini, povezovanje z izobraževalno-raziskovalnimi ustanovami in gospodarstvom v Sloveniji ter tujini in spodbujanje in zastopanje dobrih praks za njihovo izobraževanje ter mobilnost. Društvo je v kratkem času svojega obstoja doma in v tujini organiziralo vrsto dogodkov. Več o društvu in njegovih dogodkih si lahko preberete na naši uradni spletni strani http://www.drustvovtis.si.

Naprošamo vas, da to objavo delite še z vsemi vašimi znanci, prijatelji in kolegi Slovenci in Slovenkami na Japonskem, ki bi jih sodelovanje oz. udeležba zanimala.

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu!

Ekipa društva VTIS

*Za več informacij smo vam na voljo preko e-maila: info@drustvovtis.si.

Earlier Event: September 8
VTIS bowling v Ljubljani