Predbožični virtualni VTIS Španija 2020

Veleposlaništvo RS v Madridu in lokalni odbor Društva VTIS vabita slovensko skupnost v Španiji na predbožično virtualno druženje, ki bo potekalo v ponedeljek, 14. decembra 2020 ob 19. uri.

V uvodnem delu bodo udeleženci spoznali delovanje Društva VTIS na lokalni ravni, osrednji del dogodka pa bo namenjen predstavitvenemu pogovoru z novim slovenskim veleposlanikom v Španiji. Z dolgoletnimi izkušnjami na Ministrstvu za zunanje zadeve in bogato diplomatsko kariero je Nj. Eksc. Robert Krmelj funkcijo veleposlanika v Španiji nastopil septembra 2020. Slovenska ambasada v Madridu pa za novega veleposlanika sicer ni popolnoma novo okolje, saj je tam že na začetku svoje diplomatske poti deloval kot svetovalec in bil pravzaprav prvi slovenski diplomat v Španiji. O tem in ostalih zanimivih temah se bomo z gospodom Krmeljem pogovarjali v osrednjem delu dogodka, po tem pa bomo nekaj časa namenili dodatnim vprašanjem publike in dogodek zaokrožili v sproščenem vzdušju.

Lepo vabljeni!

Prijave: https://www.eventbrite.com/e/predbozicni-virtualni-vtis-spanija-2020-tickets-130829519615

Earlier Event: December 6
Nedeljska druženja ob kavici