VTIS leta 2020 / Tradicionalno prednovoletno srečanje

V času novoletnih praznikov kot vsako leto organiziramo tradicionalni zbor članov, ki mu sledi sprejem pri predsedniku Republike Slovenije. Prednovoletno srečanje je tudi možnost za našo globalno skupnost, da se spozna in druži v živo v veličastnih prostorih predsedniške palače. Zaradi omejitev se letos žal ne bomo mogli družiti v živo. Namesto tega bomo priredili zbor članov, podelitev VTIS leta ter nagovor predsednika virtualno.

Letos bo zbor članov še posebej pomemben, saj bomo glasovali o pomembnih spremembah v statutu, potrjevali člane lokalnih odborov, volili nove člane upravnega odbora ter podelili priznanje VTIS leta. Poleg bolj uradnih točk pa bomo precej časa posvetili tudi bolj sproščenim stvarem, kot je praznovanje uspehov društva 2020, predstavitev iniciativ, dela lokalnih odborov, dogodek pa bomo zaključili z druženjem v breakout sobah s člani UO, kjer boste lahko več izvedeli o posameznih projektih in se spoznali se z drugimi VTISovci iz celega sveta.

Pridruži se nam tradicionalno dne, 26. decembra 2020 ob 17.00 uri, preko ZOOMa, zastopaj Društvo VTIS ter bodi del našega tradicionalnega globalnega srečanja!

Agenda

Pozdravni nagovori (Predsednik RS Borut Pahor (čakamo na končno potrditev), Predsednik SAZU akad. Peter Štih, Predsednica Društva VTIS Kristi Hodak)

Podelitev priznanja VTIS leta

Praznovanje uspehov leta 2020 s kvizom

Predstavitev lokalnega odbora Švica ter projekta mentorstvo

Branje poročil - finančno poročilo in poročilo nadzornega sveta

Potrditev članov lokalnih odborov

Glasovanje za nove člane upravnega odbora

Glasovanje za spremembe v statutu

Q&A

Druženje v breakout sobah s člani upravnega odbora - čas za postavljanje vprašanj in pogovor o načrtih za posamezne projekte 2021

Obvezne prijave (preko linka v FB eventa):

Želiš postati član lokalnega ali upravnega odbora Društva VTIS?

Leto je naokoli in spet je čas, ko Društvo VTIS formira lokalne odbore. Velika hvala vsem, ki ste letos ponovno povezovali lokalne skupnosti ter vložili vso svojo energijo in čas v organizacijo dogodkov in drugih lokalnih iniciativ, vabljeni, da nam pošljete svojo prijavo preko spletnega obrazca: https://www.drustvovtis.si/prijava-lokalni-odbor

Kot vedno pa tudi iščemo nove prostovoljce, ki bi radi aktivno sodelovali v organizacijskih skupinah lokalnih odborov. Če te zanima organizacija lokalnih dogodkov ter bi rad/a aktivno doprinesel/la k kroženju znanja, izpolni obrazec na spodnji spletni strani in se pridruži lokalnemu odboru v svoji državi bivanja. Prijavo nam pošljite najkasneje do 22. decembra.

Člane lokalnih odborov bomo potrdili na tradicionalnem zboru članov, 26. decembra 2020.

Za članstvo v upravnem odboru pa nam piši na info@drustvovtis.si.

Later Event: February 7
Nedeljska druženja ob kavici