VTIS v Avstriji: virtualno zimsko druženje

Avstrijski odbor Društva v tujini izobraženih Slovencev (VTIS) vas skupaj z Veleposlaništvom RS na Dunaju in Slovensko-avstrijsko gospodarsko zbornico v četrtek, 3. decembra 2020 ob 19.00 uri zvečer, vabi na virtualno druženje. Dogodek je namenjen vsem članom ter simpatizerjem društva, ki kot študenti, raziskovalci, akademiki in gospodarstveniki delujejo v Avstriji. Še dodatno pa bi radi povabili nove člane, ki so v letošnjem letu kljub nenavadnim okoliščinami pričeli s študijem ali delovanjem v Avstriji.

Na dogodku nas bo nagovorila mag. Ksenija Škrilec, veleposlanica RS v Avstriji ter z ostalimi predstavniki veleposlaništva odgovorila na vprašanja članov v povezavi s konzularnimi zadevami. Predstavnica Slovensko-avstrijske gospodarske zbornice ga. Vesna Hodnik pa bo predstavila aktivnosti in priložnosti za sodelovanje z gospodarsko zbornico. Dogodek bomo zaključili z virtualnim neformalnim druženjem naše skupnosti.

Lepo vabljeni!

Prijave: https://www.eventbrite.com/e/vtis-v-avstriji-virtualno-zimsko-druzenje-tickets-129318145053

Program dogodka:

19.00 - 19.10 - Uvodni nagovor njene ekselence mag. Ksenije Škrilec