VTIS Slovenija: Mahnimo jo na Šmarno goro!

Živjo vsem!

Kaj pravite na po-službeno sproščanje s pohodom na Šmarno goro?

Zveni odlično, mar ne?

Lokalni odbor Slovenija vas vabi, da se družno odpravimo na streho Ljubljane.

KDAJ? V četrtek, 16. maja 2024, ob 18.00

KJE SE ZBEREMO? Na parkirišču Šmarna gora, G-Maps: https://maps.app.goo.gl/JgzhTgFf3rhh1Laa9

KAJ POTREBUJEM? Primerno obutev in dobro voljo. :-)

>> PRIJAVA <<

Šmarna gora je 669 m visok vrh, ki se nahaja severozahodno od glavnega mesta Slovenije. Z vrha, na katerem se nahaja gostinski lokal ter cerkev, se nam odpre lep razgled na Gorenjsko, del Julijskih Alp, Karavank in Kamniško Savinjskih Alp. Vzpon na Šmarno Goro traja med pol do nekaj več kot ene ure, odvisno od poti. Urejenih in označenih poti, povečini relativno nezahtevnih, je namreč približno petnajst. Na vrhu se razprostira čudovit razgled na Kamniške in Julijske Alpe, po Ljubljanski kotlini in celo na Dolenjsko s Trdinovim vrhom.

Se vidimo!

-------------------------------

Lokalni odbor Društva VTIS v Sloveniji (Petra Jan (vodja), Tjaša Prebil)

EMAIL: info@drustvovtis.si

WWW: Društvo VTIS | Postani del vodilne skupnosti za kroženje znanja

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.