VTIS ROADSHOW DELAVNICA: Priprava akcijskega načrta za študij v tujini

Te zanima študij v tujini, pa ne veš, kako se lotili načrtovanja? Pridi na delavnico s Tamaro Nanaja Trani (IntegralEdu)

Sliši se fino. Študij v tujini. Pridobiti diplomo ali magisterij na uveljavljeni tuji univerzi. Spoznati mnogo zanimivih ljudi iz vsega sveta. Slediti najnovejšim trendom v izobraževanju in sodelovati v vrhunskih študijskih projektih. Se naučiti kakšnega novega jezika in usvojiti znanja, nad katerimi bodo bodoči delodajalci popolnoma navdušeni.

A pot od želje do dejanskega odhoda na študij v tujino je kar dolga. In vijugasta. Pravzaprav je to en mini projekt, ki vključuje kup aktivnosti in lahko traja od nekaj tednov, pa vse tja do nekaj mesecev, v nekaterih primerih celo kakšno leto.

Da boš zase izbral/-a najboljšo študijsko opcijo, pri tem pa upošteval/-a tudi svoje finančne, osebne, geografske in druge preference, je smiselno, da pripraviš zelo dober akcijski načrt.

Na delavnici priprave akcijskega načrta za študij v tujini se bomo skupaj sprehodili čez deset korakov in v praksi boš zasnoval/-a svoj lasten akcijski načrt:

1. Raziskava

2. Analiza

3. Primerjava

4. Pregled prijavnih zahtev

5. Zbiranje in urejanje dokumentacije

6. Priprava dokumentov

7. Oddaja prijave

8. Sprejemni izpiti in intervjuji

9. Spremljanje prijave in komunikacija

10. Zaključevanje vpisa

Z izoblikovanim akcijskim načrtom boš temeljito pripravljen/-a na začetek svoje najboljše življenjske izkušnje!

Trajanje: 90 min

Delavnica ima omejeno število mest (20), zato pohiti s prijavo!

V kolikor se delavnice ne moreš udeležiti, nam to nujno sporoči.

>>> PRIJAVITE SE TUKAJ

O Tamari

Tamara Nanaja Trani vodi pisarno mednarodno pisarno Integraledu v Sloveniji, kjer mladim, pomagajo pri vpisih na študij v tujino. Poleg tega, da ti pomagajo najti primeren študijski program in univerzo zate, pri Integraledu svetujejo tudi pri pripravi vseh dokumentov in oddaji prijave za študij v tujini.

V pisarni Integraledu redno izvajajo tudi delavnice pisanja motivacijskega pisma, svetujejo pri izdelavi CV-ja, ti pomagajo pri pripravi na sprejemni intervju in te usmerjajo pri pripravi prijav za štipendije. Redno sodelujejo z več kot 300 univerzami in ti jih lahko tudi podrobno predstavijo.

Več o Društvu VTIS na: www.drustvovtis.si

Se vidimo!