Spoznavno virtualno srečanje VTIS-ovcev na Nizozemskem

Novo študijsko leto 2020 – 2021 je pred nami, zato je prav, da se po krajšem zatišju ponovno srečamo. Spoznavno Srečanje za nove študente na Nizozemskem bo v četrtek, 29. oktobra 2020, ob 18 uri. Tokrat se dobimo preko ZOOM-a. Na dogodek ste poleg `novih študentov` vabljeni vsi Slovenci, ki se šolate ali ste se šolali/raziskovali v tujini. Dogodek bo odlična priložnost za online druženje!

V sklopu dogodka bomo predstavili delovanje Društva VTIS na Nizozemskem. Hkrati bodo svoje delo, poslovne izkušnje in raziskovanje predstavili Slovenci dejavni na Nizozemskem. Na dogodku bo prisoten tudi predstavnik slovenskega veleposlaništva v Haagu, ki bo na razpolago za vprašanja udeležencev.

Naprošamo vas, da to objavo delite še z vsemi vašimi znanci, prijatelji in kolegi Slovenci, ki bi jih sodelovanje zanimalo.

Prijava na dogodek preko: https://www.eventbrite.com/e/spoznavno-virtualno-srecanje-vtis-ovcev-na-nizozemskem-tickets-124441805791

Za več informacij smo vam na voljo preko e-maila: nizozemska@drustvovtis.si

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu!

Odbor Društva VTIS na Nizozemskem,

Ana, Aleksandra, Nejc, Nik in Žiga