VTIS Karierni dnevi 2023

vtis karierni dnevi 2023 - priložnost zate!

Pridruži se nam na Kariernih dnevih Društva VTIS, ki jih predstavljamo v sodelovanju s podjetji na slovenskem trgu, ki ponujajo zanimive zaposlitvene priložnosti za v tujini izobražene Slovence. Dogodek je namenjen vsem tistim, ki ste še vedno na tujem, pa tudi vsem, ki ste se v Slovenijo že vrnili in iščete nove izzive.

Letošnji Karierni dnevi bodo potekali virtualno (v nekaterih primerih tudi hibridno), in sicer od srede, 15. marca 2023, do petka, 17. marca 2023 v treh časovnih terminih.

*Vsi prijavljeni prejmete ZOOM povezavo do dogodka.

Tukaj je seznam vseh kariernih dni z našimi partnerskimi podjetji:

SREDA, 15. MAREC 2023, OB 16.00 CET - ZOOM

Podjetje Aerosol

Podjetje Aerosol d.o.o. razvija, izdeluje in trži najbolj zanesljive naprave za merjenje ogljičnih aerosolov v zraku z blagovno znamko Magee Scientific in sodi med vodilne na področju meritev in raziskav črnega ogljika in ostalih ogljičnih aerosolov na svetu. V sodelovanju z najbolj priznanimi znanstveniki s področja raziskav aerosolov sodelujemo pri številnih mednarodnih raziskavah. Meritve in raziskave se z napravami podjetja Aerosol izvajajo na vseh kontinentih, od San Francisca do Šanghaja, od Dublina do Delhija, območja puščave Sahare, in nenazadnje na obeh polih, na Spitzbergu (severni pol) in na opazovalnih postajah Antarktike (južni pol). Naše poslanstvo je z znanjem, sistemi in podatki ozaveščati o ogljičnih aerosolih in vplivati na ukrepe za varnejše in bolj zdravo okolje za vse.

SREDA, 15. MAREC 2023, OB 18.00 CET - hibridno (na sedežu podjetja + na ZOOM-u)
Podjetje Better

Better s svojo vodilno, na odprtih podatkih temelječo digitalno zdravstveno platformo Better Platform, intuitivnim orodjem za elektronsko predpisovanje zdravil Better Meds in okoljem Better Studio, ki omogoča hitro, enostavno in stroškovno učinkovito izdelavo kliničnih aplikacij, pomaga transformirati zdravstvo. Podjetje je zagotovilo digitalne rešitve v 17 državah po vsem svetu in Better digitalna platforma varno podpira več kot 30 milijonov zdravstvenih kartotek. Med njimi so konzorcij devetih najnaprednejših nemških univerzitetnih bolnic HiGHmed, ki vključuje tudi prestižni bolnišnici v Berlinu (Charité) in Heidelbergu, največja bolnišnica za zdravljenje raka v Evropi The Christie iz Manchestra ter sistem OneLondon v britanski prestolnici.

ČETRTEK, 16. MAREC 2023, OB 12.00 CET - ZOOM

Podjetje GEN-i

[S pravo energijo soustvarjamo zeleno prihodnost]

Vse od svoje ustanovitve se uvrščamo med najbolj inovativne in hitro rastoče akterje, ne le na slovenskem ampak tudi na evropskem energetskem trgu. Z ekipo zavzetih posameznikov z raznovrstnih področij razvijamo rešitve, ki širijo priložnosti za rabo čiste energije in pomagajo uresničevati razogljičenje družbe. Na kariernem dnevu vam bomo predstavili trgovanje, ki predstavlja enega izmed stebrov GEN-I. Trgujemo v 22 državah, kar nas uvršča med vodilna podjetja v naši panogi. Trgovanje je dejavnost, ki sloni na emocijah, verjetnosti in nepopolnih informacijah, v GEN-I pa radi poudarimo, da je kljub temu veliko naših odločitev podprtih s podatki. Trgovci dnevno sodelujejo z analitiko in se ukvarjajo s tem, da iz velike množice podatkov preko raznolikih modelov pravočasno izluščijo tiste prave informacije, ki so jim v pomoč pri postavljanju strategij in odločanju. Vabljen/-a na karierni dan v sodelovanju z Društvom VTIS, kjer ti bo delovanje GEN-I najprej predstavila naša sodelavka iz kadrovske službe, potem pa te bodo naši analitiki in trgovci še popeljali po »trading floor-u«, da boš bolje spoznal/-a dinamiko njihovega dela in v praksi doživel/-a kako izgleda njihov vsakdan!

ČETRTEK, 16. MAREC 2023, OB 16.00 CET - ZOOM

Podjetje Lek

Lek je slovenska, evropska in svetovna farmacevtska družba, blizu ljudem in usmerjena v prihodnost. So tudi prvo in najstarejše sodobno farmacevtsko podjetje v Sloveniji, ki razvija, izdeluje in trži učinkovita, varna in kakovostna zdravila ter farmacevtske učinkovine. Lek ima več lokacij po Sloveniji, kjer se nahajajo razvojni center in več proizvodnih obratov. Razvoj in proizvodnja farmacevtskih učinkovin in zdravil potekata po zahtevnih mednarodnih standardih. Ti zagotavljajo kakovost, varnost in učinkovitost izdelkov podjetja. Kakovost je močno vpeta v njihovo vsakdanje delo, kar se izkazuje z zaupanjem in spoštovanjem do zaposlenih, bolnikov, poslovnih partnerjev in širšega okolja v katerem delujejo. Temelji uspeha so znanje, inovativnost, pogum in skrb za sočloveka. Opolnomočenje zaposlenih, inovacije, operativna odličnost, podatki in digitalna tehnologija ter utrditev zaupanja v družbi so strateške prioritete podjetja.

PETEK, 17. MAREC 2023, OB 12.00 CET - ZOOM

Podjetje Boston Consulting Group

A global leader and pioneer in business strategy, Boston Consulting Group (BCG) works closely with giants in the corporate world and society to take on their most important challenges and tap into their greatest opportunities. We go beyond ideas to design solutions and implement meaningful action. We’re dedicated to helping our clients do amazing things and unlocking the potential of those who advance the world. Join us, and you can too.

At BCG, we know that success means different things to different people and you may be driven to climb the leadership ladder, make a positive impact on the world around you, continually expand your skill set, pursue the perfect work-life balance, or all of the above. When you go beyond with BCG, you can be whatever you want to be. Just be the best you are.

Več o Društvu VTIS na: www.drustvovtis.si

Prisrčno vabljeni!