Meet-up interesne skupine #inženirji z gostom: Boštjan Hari

Prihodnost vodika, gorivnih celic in polnilnih baterij v različnih industrijskih panogah.

Živjo!

Vabimo vas na dogodek VTIS interesne skupine #inženirji, ki bo v soboto, 21. januarja 2023, ob 12.00 CET na ZOOM-u.

Dogodek je namenjen vsem, ki jih zanimajo obnovljivi viri energije, predvsem področje gorivnih celic, polnilnih baterij, shranjevanje energije in dekarbonizacija v različnih industrijskih panogah. Z nami bo gost, g. Boštjan Hari.

PRIJAVA >> https://www.eventbrite.com/e/516544447347

Kratek življenjepis:

Boštjan Hari je diplomiral in magistriral na Univerzi v Mariboru kot univerzitetni inženir strojništva s področja energetskih sistemov in zgorevalnih procesov.

Po kratkem delu v industriji je nadaljeval znanstveno delo v Veliki Britaniji na University of Manchester, kjer je doktoriral iz kemijskega inženirstva na področju mikro reaktorske tehnologije.

Po končanem doktorskem delu je Boštjan nadaljeval raziskovalno delo na University of Birmingham in University of Warwick na inovativnih projektih v sodelovanju z raznimi podjetji in znanstvenimi ustanovami v Evropi. V zadnjem desetletju se posveča inovativnemu delu na področju uporabe gorivnih celic, polnilnih baterij in shranjevanju energije za industrijske potrebe v različnih industrijskih panogah. Trenutno dela za podjetje Aramco v Savdovi Arabiji na področju obnovljivih virov energije.

Več o Društvu VTIS na: www.drustvovtis.si

Se vidimo!