Zelena transformacija – prihodnost mobilnosti in obnovljivih virov energije

Zelena transformacija – prihodnost mobilnosti in obnovljivih virov energije

15. oktober 2020 ob 18.00 uri na ZOOM–u

Jeseni v VTIS-u nadaljujemo s serijo virtualnih dogodkov, tokrat v sodelovanju z našim zlatim partnerjem, GEN-I, d.o.o.

O prihodnosti mobilnosti, pametnih mestih, samooskrbi s sončnimi celicami naslednje generacije, prehodu od lastništva k storitvam in izzivom v segmentu luksuznih avtomobilov ter o scenarijih za mobilnost med in po COVID-19, bomo na okrogli mizi spregovorili z našimi govorci. Debato bo moderirala Dona Pavlin, sodelavka v oddelku za razvoj kadrov v GEN-I in članica Društva VTIS.

V četrtek, 15. oktobra ob 18.00 CEST preko Zoom-a, bodo VTIS-ovci dr. Marko Jošt, Jure VrhuncNejc Geržinič in Mark Jan Kirn na okrogli mizi z Mašo Švab, vodjo oddelka za elektromobilnost v GEN-I, debatirali o zeleni transformaciji - prihodnosti mobilnosti in obnovljivih virih energije. Po okrogli mizi bo dr. Igor Koprivnikar, član uprave GEN-I, d.o.o. s predstavitvijo orisal delovanje Skupine GEN-I.

Vabljeni, da se nam pridružite na naslednjem virtualnem dogodku!

Prijave zbiramo preko Eventbrita:

Earlier Event: October 4
Nedeljska druženja ob kavici (oktober)
Later Event: October 18
Virtualni Happy Hour - VTIS Kanada